Rüyada Dalak (kara petek) balı Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Dalak (kara petek) balı Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir

Rüyada Dalak (kara petek) balı Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada görülen dalak bali, helal mirastir. Veya sirket tarafindan mal veyahut riziktir. Rüyada önünde baska bir seyle beraber konulmus dalak bali gören kimsenin, sani yüce bir ilmi dde etmis olduguna ve halkin ondan o ilmi dinlemek arzusunda olduklarina isarettir. Rüyada dalak balini halka yedirdigini gören kimsenin, güzel bir sesle Kur'an okuyacagina ve halkin bunu dinlerken daha fazla okumasini isteyeceklerine isarettir. Rüyada dalak bali yedigini ve üzerinde de sizma bal bulundugunu gören kimse, zina yapar. Bazen dalak yemek, savasta sehit olacagina isarettir. Dalak bali, riya gibi bazi seyleri ameline kanstirmaya saf bal da, salih amellere isarettir. Bazen de dalak bali, helal rizka, sahibinden gasbetmekle alinmis mala, hastaliktan sifa bul maya veya rüya sahibinin yapacagi ya da kendisi için yapilacak sahitlige isarettir.

Rüyada Dalak (kara petek) balı görmek ne demektir, Rüyada Dalak (kara petek) balı görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Dalak (kara petek) balı gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Dalak (kara petek) balı İslami olarak neye delalet eder, Dalak (kara petek) balı rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır.

Facebookta Paylaş


Alfabetik Rüya Tabirleri :