Rüyada Ebemkuşağı (gök kuşağı) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Ebemkuşağı (gök kuşağı) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir

Rüyada Ebemkuşağı (gök kuşağı) Görmek Ne Anlama Gelir?
Bakınız; Gökkuşağı.Rüyada ebem kusagini tuttugunu görmek, heyecanli olaylarla tabir olunur. Bu kusagi sa-ri renkte görmek o yer halkina hastalik gelecegine, kirmizi görmek savasa ve hafiza bozukluguna, yesil renkte görmek, ucuzluk ve nimete delalet eder. Cabir'ül-Magrib'ye göre; gökte kirmizi çizgi gibi bir sey gör-mek, o yerin devlet büyügünün kuvvetli olusuna; bu çizgiyi siyah görmek, bunun aksine tabir olunur. Yerden çikip yavas ,yavas gök-yüzüne kadar uzanan bir kusak görmek, o yer halki arasinda bir olayin meydana gelecegine, bu renkler kaybolursa, o olayin etkisi olmayacagina delalet eder. Ebem kusagini parlak görmek, iyi ve hayirli, karanlik görmek fenadir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ebem kusagini görmek, korkudan emin olmaya isarettir. Ebem kusagmin kirmizi oldugunu görse, o senede kan akmasina isarettir ve rüya sahibinin yaralanmasindan korkulur. Eger sari görse, hastaliga yesil görse, kitliktan emin olmaya isarettir. Ebem kusagini gören kimse, evlenir. Bazi tabirciler, ebem kusagini sag tarafindan görmek, hayra sol tarafindan görmek de, ucuzluga ve bolluga isarettir, dediler. Eger ebem kusagini hem sag ve hem de sol tarafinda görürse, fakirler için ucuzluga ve bolluga zenginler için de, sikintinin gitmesine isarettir.

Rüyada Ebemkuşağı (gök kuşağı) görmek ne demektir, Rüyada Ebemkuşağı (gök kuşağı) görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Ebemkuşağı (gök kuşağı) gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Ebemkuşağı (gök kuşağı) İslami olarak neye delalet eder, Ebemkuşağı (gök kuşağı) rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır.

Facebookta Paylaş


Alfabetik Rüya Tabirleri :