Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir

Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) Görmek Ne Anlama Gelir?
Insanin rüyada istigfari rizkinin bolluguna isaret eder. Bir kimsenin namazin disinda yaptigi istigfan, ömrünün uzun olmasidir. istigfar, yardima ve belayi def etmege de isaret eder. Rüyada kendisini istigfar ediyor görse, Allah (C.C.) onun günahlanm affeder ve ona mal, evlad ihsan eder. Kendisini, istigfar edilen mecliste susuyor görse, o kimse münafiktir. Bir kadin, rüyada kendisine, istgfar et denildigini görse zina eder. Kendisini, Allah'a istigfar ettigini gören kimse helal mal ve evlada isarettir. Namazim bitirdikten sonra kibleye karsi istigfar ettigini gören kimsenin duasi kabul edilir. Kibleden baska yöne dogru oldugunu gören bir günah isler ve ondan tevbe eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada istigfar etmek, rizkla yorumlanir. Rü-yada istigfar ettigini gören rizk pesinde kosar ve elde eder. Bir ki-sinin ibadet sirasinda yaptigi istigfar, ömrünün uzunluguna delalet eder. Rüyasinda istigfar ettigini görmek günahlarinin affedilecegine ve kendisine cennet kapilarinin açilacaginin isaret-tir.

Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) görmek ne demektir, Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) İslami olarak neye delalet eder, İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır.

Facebookta Paylaş


Alfabetik Rüya Tabirleri :