Rüyada Peşin para ile veresiye mal almak Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Peşin para ile veresiye mal almak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir

Rüyada Peşin para ile veresiye mal almak Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada pesin para ile veresiye mal aldigini görmek, ölçü veya miktarini beyan veya bir seyin iyilik ve kötülük vasfini tayin etmekle muayyen rizki yenilemeye delalet eder. Bir kimse rüyada böyle bir alis veris isleminde bulundugunu veya kendisi aleyhinde veresiye alisverise dair bir sey iddia olundugunu görse, uyaniklilik halinde anlatilan sözlerce kazanan nail, olur veya herhangi bir husustan dolayi zimmetlenir. Çünkü, selam mezkur esyalari vasif, beyan ve tayin etmekle meydana gelir.

Rüyada Peşin para ile veresiye mal almak görmek ne demektir, Rüyada Peşin para ile veresiye mal almak görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Peşin para ile veresiye mal almak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Peşin para ile veresiye mal almak İslami olarak neye delalet eder, Peşin para ile veresiye mal almak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır.

Facebookta Paylaş


Alfabetik Rüya Tabirleri :