Rüyada Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir

Rüyada Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada bir yere atilmis çocugu bulmak «bunun üzerine Firavunun adamlari onu yitik olarak aldilar. Çünkü o, akibeti kendileri için bir düsman ve bir tas olacakti» (Sürei Kasas, ayet 8) mealindeki ayet isaretince düsmana delalet eder. Bazan da bu rüya «iste (böylece) onu anasina iade ettik, ta ki gözü aydin olsun, tasalanmasin» (Sürei Kasas, ayet 13) ve «Böylece seni tekrar annene verdik ki gözü aydin olsun» (Surei Taha, ayet 40) mealindeki ayetlerin isaretince esyanin önceden bulundugu bir durum üzerine avdet etmesine, üzüntü ve kederlerin gitmesine delalet eder.

Rüyada Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk görmek ne demektir, Rüyada Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk İslami olarak neye delalet eder, Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır.

Facebookta Paylaş


Alfabetik Rüya Tabirleri :