Rüyada Arafat'ta vakfeye durmak Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Arafat'ta vakfeye durmak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir

Rüyada Arafat'ta vakfeye durmak Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Arafat'ta vakfeye durdugunu gören kimsenin, haline göre rütbe ve makaminin hayirdan serre veya serden hayira dönüsür. Bazen de o kimse, es veya mesken gibi seylerden ayrilir. Bazen de Arafat'ta vakfeye durmak, görüsemedigi bir dostu ile bir araya gelmeye gerek kavim ve kabilesinden olsun ve gerekse yabanci bulunsun yanina gelen kimse ile ünsiyet (ahbaplik) ve ülfet (kaynasma) peyda etmeye isaret eder. Bazen de bu rüya, düsmaninin o kimseye galip gelmesine delalet eder. Eger o kisi zaten dostundan ayrilmis ve düsmaninin kahrina ugramis ise izzet ve serefe erisir. Ayrildigi dostu ile bulusur. Düsmanina galip gelir. Eger günahkarsa tevbesi kabul olur. Gizli bir isi varsa meydana çikar. Rüyada yürüyüp ve hareket ettikten sonra bir yerde durmak, bazen isinin durgunluguna, bazen de hastanin sifa bulmasina ve özel islerinin basinda durmasina delalet eder.

Rüyada Arafat'ta vakfeye durmak görmek ne demektir, Rüyada Arafat'ta vakfeye durmak görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Arafat'ta vakfeye durmak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Arafat'ta vakfeye durmak İslami olarak neye delalet eder, Arafat'ta vakfeye durmak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır.

Facebookta Paylaş


Alfabetik Rüya Tabirleri :